Ισοπαλία για τον Ολυμπιακό Β’ (2-2)

Ειδήσεις

Εχασε την ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες ο Ολυμπιακός Β’. Οι Ερυθρόλευκοι αν και προηγήθηκαν με 2-0 της Καβάλας, στο παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στο αθλητικό κέντρο του Ρέντη, δέχθηκαν δύο γκολ σε δύο λεπτά στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου (56’ και 58’) και τελικά έμειναν 2-2 με τους Αργοναύτες, για την 14η αγωνιστική της Superleague 2.Αυτή ήταν η 6η ισοπαλία σε 11 παιχνίδια στο φετινό πρωτάθλημα για την ομάδα του Αριέλ Ιμπαγάσα, που έχει μαζέψει μέχρι τώρα 15 πόντους και βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας. Από την άλλη πλευρά, η Καβάλα, που έχει ενισχυθεί στη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, έμεινε στην τελευταία θέση της βαθμολογίας με 2 πόντους σε 9 αγώνες. Αυτή μάλιστα ήταν η 2η σερί ισοπαλία για τους Αργοναύτες, που έχουν ανέβει το τελευταίο διάστημα, μετά τις προσθήκες που έγιναν.Οι Ερυθρόλευκοι έχουν να…